Pouť do Svaté země

Význam Svaté země pro věřícího člověka je nesmírný. Na této pouti se nabízí možnost kráčet ve stopách Spasitelových a zakusit osobní účast na jeho pozemském příběhu. Je to jedinečná příležitost k obnově a prohloubení víry, a jistě také k získání krásných cestovatelských zážitků, na něž budete rádi vzpomínat. 

Plzeňská diecéze srdečně zve na pouť do Svaté země všechny lidi dobré vůle bez rozdílu vyznání, ale především se obrací s pozváním na duchovní Církve československé husitské a na příslušníky náboženských obcí. Součastí programu je totiž každodenní slavení bohoslužeb.

Pouť se uskuteční ve dnech 14. – 21. září 2018 a pořádá ji společnost AWER TOUR, která má bohaté zkušenosti se zájezdy do Izraele. Cena činí přijatelných 16 800 Kč. Do ceny nejsou zahrnuty náklady na cestovní pojištění (55,- Kč na den) a vstupy (na které je potřeba připravit si 100 USD). 

Bohatý program zahrnuje prohlídky svatých míst spjatých se životem Pána Ježíše Krista, jako jsou Nazaret, Kána Galilejská, hora Tábor, hora Blahoslavenství, Genezaretské jezero, řeka Jordán, Kafarnaum, Jericho, Betlém, Betánie a samozřejmě Jeruzalém. 

Poutníci se také budou moci vykoupat v Mrtvém moři a při fakultativních výletech navštívit pevnost Massadu či Kumrán.

Maximální kapacita činí 55 míst, desítky z nich jsou již zamluveny! Proto neváhejte a přihlaste se na mailu info@awertour.cz. Bližší informace naleznete na stránkách www.awertour.cz. Můžete se také ohlásit telefonicky na číslech 731 626 506 nebo 583 418 297.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *